תקנון רכישה

 

 1. כללי:
  1.1. ברוכים הבאים לאתר OritPatkin.com בבעלות אורית פטקין – סופרת המשווקת את ספריה ומוצרים נלווים לספרים.(להלן:"הנהלת האתר ו/או הסופרת") להלן תקנון האתר
  1.2. כל המבצע פעולה כלשהי (שימוש ו/או קניה וכיו"ב) באתר " OritPatkin.com " (להלן: "האתר") מצהיר כי קרא, הבין, מקבל ומסכים לתנאים המפורטים בתקנון האתר על כל תנאיו וכי משתמש באתר בכפוף לתנאיו וכי אין לו ו/או לא תהיה לו ו/ או למי מטעמו כל טענה ו/ או תביעה ו/או דרישה כנגד בעלי האתר ו / או מפעיליו ו/ או מי מטעמם.
  1.3. האתר משמש כחנות וירטואלית למכירה ושיווק, בין היתר, של ספרים ומוצרים נלווים לספרים והינו פתוח לציבור הגולשים ברשת האינטרנט.
  1.4. האתר הינו בלשון זכר והוא מתייחס לבני שני המינים כאחד שכן, הרישום בלשון זכר הינו לנוחות בלבד.
  1.5. הנהלת האתר ו/או מי מטעמה שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מוקדמת מראש.
  1.6. הסופרת רשאית לשנות מעת לעת ועפ"י שיקול דעתה הבלעדי את תוכן האתר ו/או את המוצע בו ו/או כל דבר הקיים באתר זאת עפ"י שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מוקדמת על כך.
  1.7. הסופרת תספק לך את המוצרים שהזמנת באתר, בתנאי שהמוצרים שהזמנת מצויים במלאי שבידי הסופרת וכן בתנאי שבוצע תשלום בעבור המוצרים ו/או שיש באפשרותך לשלם עבורם באופן שמקובל על הסופרת ו/או על האתר ו/או מי מטעמה.
  1.8. אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.
 2. אופן ביצוע הקנייה:

עליך לבחור מתוך הקטלוג המופיע באתר את המוצר אשר ברצונך לרכוש, ולאחר מכן יש באפשרותך להקליק על שם המוצר או תמונתו ולהגיע ישירות ל "דף המוצר".

לאחר קריאת תיאור המוצר ב"דף המוצר" עליך להקליק על לחצן הרכישה ומשם תועבר לאתר PayPal.

הרכישה היא דרך אתר PayPal  בלבד לבעלי חשבון באתר PayPal או למחזיקי כרטיס אשראי בינלאומי.

רכישה מהאתר באמצעות מערכת PayPal מותנית בעמידה בכל התנאים והדרישות של  PayPal  וכן קיים הסכם תקף בין הסופרת לבין PayPal אשר יאפשר לסופרת לקבל תמורה בגין מכירת טובין לגולש.

פרטי האשראי לא מגיעים לסופרת או נציג מטעמה.

מי שאין ברשותו כרטיס אשראי בינלאומי יכול ליצור קשר עם הסופרת לביצוע עסקה טלפונית בה ניתן לשלם בכל סוגי כרטיסי האשראי פרט לאמריקן אקספרס. צור קשר

 1. המחירים כוללים דמי משלוח כפי שמצוין בפרטי העסקה ב"דף המוצר". הסופרת שומרת לעצמה את הזכות לדרוש דמי משלוח לפי המחירים הנהוגים ברשות הדואר ו/או בהתאם לעלות דמי משלוח שלא באמצעות רשות הדואר בישראל זאת כאשר יש צורך בשליחת מוצר אשר איננו מהווה משלוח רגיל לדוג': ישובים מרוחקים, ישובים אשר דואר ישראל מחייב בגין המשלוח עלות גבוהה מהעלות משלוח רגיל (מסיבותיו שלו), ישובים אשר עלות משלוח באמצעות חברת שילוח ו/או באמצעות שליח הסופרת גבוה ממשלוח רגיל , משלוח לחו"ל וכיו"ב. יובהר כי, הסופרת אינה מתחייבת לשלוח מוצרים אשר כתובתם הינם בישובים אשר מסכנים (מכל טעם שהוא) את השליח ו/או כאשר הסופרת אינה מוצאת דרך סבירה לשלוח את המוצר לכתובת המבוקשת.
 2. אספקה, הובלה ומשלוח:
  4.1. אספקת המוצרים אשר נרכשו באתר תבוצע לאחר שהתמורה בגינם שולמה במלואה באמצעות PayPal ותשלח ע"י הסופרת או נציג מטעמה.
  4.2. באפשרות הסופרת לשלוח את המוצר הנרכש הן באמצעות דואר ישראל והן באמצעות שליח מטעמה ו/או חברת שילוח והכל כפוף לשיקול דעתה הבלעדי של הסופרת.
  4.3. שליחת המוצר הנרכש ייעשה תוך 3 ימי עסקים אלא אם כן צוין אחרת במעמד הרכישה כאשר מניין ימי העסקים יחלו להיספר מיום העסקים הראשון שאחרי יום הסדרת התשלום וקבלת אישור מחברת האשראי ו/או PayPal בגין אישור ביצוע העסקה באמצעות כרטיס האשראי של הלקוח. יובהר כי משלוח אשר אינו מהווה משלוח רגיל לדוג': ישובים מרוחקים, כתובות בעייתיות לאיתור ולמסירה, משלוח לחו"ל וכיו"ב, ימי האספקה יתארכו ככל שהדבר יידרש לצורך ביצוע מסירת המשלוח וללקוח לא תהיינה כל דרישות ו/או תביעות ו/או טענות ביחס לזמן אספקת המוצר.
  4.4. "ימי עבודה" – ימים א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג.
  4.5. היה ומסרת פרטים לא מלאים ו/או שגויים יתארך מועד שליחת המוצר עד לבירור העניין מול הלקוח ככל שהדבר יהיה אפשרי בהתאם לפרטי הטלפון שהלקוח השאיר באתר PayPal. אין חובה על הסופרת ליצור קשר עם הלקוח במקרה הנ"ל וככל שהסופרת לא יצרה קשר ו/או לא הצליחה ליצור קשר עם הלקוח לא תשלח הסופרת את המוצר אשר ביקש הלקוח לרכוש כאמור.
 3. שירות לקוחות:
  לגבי כל שאלה לגבי המוצרים המוצגים באתר, ניתן ליצור קשר בלשונית צור קשר באתר.

 

התגובות סגורות